Apie Gudriems.lt

Data: 2012-01-01

Kaip portalas Gudriems.lt padės Tau sutaupyti


Gudriems.lt — nepriklausomas ir nemokamas palyginimų portalas, sukurtas tam, kad padėtų Tau sutaupyti. Mes nieko neparduodame, mes padedame palyginti Tau reikalingas prekes ir paslaugas ir teisingai pasirinkti Tau naudingiausią pasiūlymą! Mes niekaip nesame susiję su nei viena iš įmonių, kurias įtraukiame į palyginimus. Portalui Gudriems.lt yra labai svarbus jo lankytojų pasitikėjimas ir jų galimybė priimti optimalų sprendimą, remiantis tiksliais duomenimis.


Nuo 2012 metų sausio 1-os dienos portalas Gudriems.lt teikia keturias palyginimo paslaugas. Teikiamų paslaugų skaičius nuolatos didės!


Greitieji kreditai

Sužinok, kur labiau apsimoka paimti kreditą. Palygink įmones, suteikiančias greituosius kreditus, bei sužinok jų teikimo sąlygas, ir išsirink sau naudingiausią variantą. Sužinok, kurios įmonės suteikia pirmą kreditą nemokamai. Gauk lėšas į savo sąskaitą per minimalų laikotarpį ir įgyvendink savo tikslus.


Aviabilietai — paieška daugiau kaip 600 aviakompanijų tinklapių

Prieš perkant aviabilietus internete, patikrink, ar kur nors nėra naudingesnio pasiūlymo padedant mūsų pigių aviebilietų daugiau kaip 600 aviakompanijų tinklapių paieškos paslaugai, į kurią įeina RyanAir, AirBaltic ir kiti nuolaidų teikėjai.


Viešbučiai — paieška 34 rezervacijų portaluose iš karto

Mūsų paieškos sistemos lengvai ir greitai ieško geriausių viešbučių kainų iškart 34 rezervacijų portaluose! Tame tarpe — booking.com, hotels.com, lastminute.com, agoda.com ir kiti. Duomenų bazėje yra daugiau kaip 235 000 viešbučių 225 pasaulio valstybėse. Mes garantuojame, kad naudodamasis mūsų paslaugomis Tu rasi pačią mažiausią kainą! Išmėgink ir palygink su kitų tinklapių kainomis.


Visi Lietuvos nuolaidų kuponai vienoje vietoje

Nurodytoje paslaugoje surinkti kuponai iš visų populiarių kolektyvinių pirkimų tinklapių. Ir visa tai vienoje vietoje, viename tinklapyje! Su mumis Tu nepraleisi naudingų pasiūlymų ir sutaupysi laiko, kurį kitu atveju sugaištum, nagrinėdamas kiekvieną tinklapį atskirai.


Greitu metu mes planuojame paleisti dar keletą prekių ir paslaugų palyginimo paslaugų.

Mes stengiamės padėti visiems Lietuvos gyventojams sutaupyti laiko, jėgų ir pinigų. Vietoj to, kad patys begalinėse interneto platybėse ieškotų informacijos apie kainas, mūsų tinklapio lankytojai gali lengvai, greitai ir paprastai surasti visą jiems reikalingą informaciją apie pačius naudingiausius pasiūlymus vienoje vietoje!


Prieš priimant sprendimą - apsilankyk Gudriems.lt!


Mums bus malonu išgirsti Jūsų atsiliepimus, rekomendacijas, patarimus, kurie, be abejo, padės pagerinti mūsų tinklapį. Mes visada laukiame naujų idėjų ir pasiūlymų.


SIA Gudriem.lv

Reg. Nr.: 40103894209

PVM mok. k.: LV40103894209

Buveinės adresas: Rīga, Kalnciema iela 78, LV-1046

AB Swedbank

SWIFT: HABALV22

Banko sąskaita: LV03HABA0551039972111

El. paštas: info@gudriems.ltPagarbiai,

palyginimų portalo "Gudriems.lt" komanda.

Atsiliepimai