Atsirado nenumatytų išlaidų? Išeitis yra! Tai – greitas kreditas

Kiekvienam iškyla tokių situacijų, kai skubiai reikia pinigų. Greitas kreditas – tai puiki galimybė greitai gauti nedidelę pinigų sumą. Ir visai nesvarbu, kas Jūs toks, nes greitos paskolos išduodamos tiek studentams, tiek pensininkams. Tam, kad gauti paskolą, užtenka būti nuo 20 iki 65 metų amžiaus. Kai kuriose įmonėse greitieji kreditai suteikiami asmenims nuo 18 iki 70 metų amžiaus.
Tam, kad užpildyti paraišką kreditui gauti, reikia visai nedaug: interneto prieigos, aktyvaus mobiliojo ryšio telefono ir sąskaitos bet kuriame Lietuvos banke. Taipogi, sutarties sutvarkymas užima visai nedaug laiko. Dažniausiai, įmonės, išduodančios greituosius kreditus, perveda pinigus į Jūsų sąskaitą peržiūrėjusios Jūsų paraišką ir priėmusios teigiamą sprendimą dėl kredito suteikimo. Kreditas per 15 minučių atsidurs pas Jus. Tačiau verta turėti omeny, kad kredito grąžinimo laikotarpis dažniausiai būna nuo 1 iki 30 dienų, taigi tokio sprendimo ilgalaikiu nepavadinsi. Todėl reikia tinkamai įvertinti savo galimybes prieš paimant kreditą.

 

Gauti kreditą!

 

Jeigu Jūs nusprendėte paimti trumpalaikį kreditą pirmąkart, tai jį gauti kartais netgi labai apsimoka. Egzistuoja toks dalykas kaip kreditas nemokamai, kurį nemaža dalis įmonių siūlo savo klientams. Jūs gaunate pinigus, ir tuo pačiu nieko nepermokate juos grąžindami.

 

Paimkime pavyzdį. Tarkim, jeigu Jūs pasiskolinate 1000 Lt sumą 30 dienų laikotarpiui, tai po 30 dienų Jums reikės grąžinti tuos pačius pasiskolintus 1000 Lt ir nereikės mokėti jokių komisinių mokesčių už Jums suteiktą kreditą. Tačiau reikia turėti omeny, kad kreditą būtina grąžinti, kol nesibaigė sutartyje nurodytas grąžinimo laikotarpis. Priešingu atveju, už sutarties sąlygų nesilaikymą Jūs turėsite mokėti delspinigius. Visos kreditus išduodančios įmonės delspinigius apibrėžia tam tikru procentu, kuris priklauso nuo įmonės vidaus politikos ir yra nurodomas sutartyje, taigi būtinai atidžiai perskaitykite paslaugos sutartį, kad paskui nebūtų nemalonių staigmenų, kadangi delspinigiai skaičiuojami už kiekvieną uždelstą dieną.

 

Verta pastebėti, kad gauti paskolą nemokamai toje pačioje įmonėje galima tik vieną kartą. Kiti kreditai jau nebebus nemokami ir už juos bus imamas komisinis mokestis.

Straipsnis publikuotas finansų naujienos.
  • https://www.vivus.lt/lt/kreditai Karolis

    Slidus dalykas, reikia labai atsakingai rinktis šį žingsnį žengt.

  • http://www.idomusstraipsniai.lt/paskolos-2/ Dovydas

    Greičiausias būdas gauti kreditą! Labai patogu.

  • Monika 27

    Man tie greiti kreditai tai labai jau rizikingai atrodo…Geriau jau pasiimti normalią paskolą, tvarkingai, dar kiek žinau paskolų brokeriai gali patarti, paaiškinti. O greitieji kreditai manija gali virsti :D