Kokiu būdu gaunamos nemokamos paskolos internetu?

Jeigu Jūs pirmą kartą nusprendėte kreiptis į įmones, kuriose suteikiamas kreditas nemokamai, paskolos sutartis neturėtų būti skubiai pasirašyta! Yra keli dalykai, į kuriuos patartina atkreipti dėmesį.

 

Daugumoje įmonių naujiems klientams pirmas kreditas yra suteikiamas nemokamai. Tai reiškia, kad Jums reikės grąžinti būtent tą sumą, kurią pasiskolinote ir nei centu daugiau. Taipogi, dabar gauti paskolą yra labai lengva, greita ir paprasta. Jums tereikės interneto prieigos, aktyvaus mobiliojo ryšio telefono ir sąskaitos bet kuriame Lietuvos banke.

 

Jeigu Jums reikalinga paskola, visų pirma, dažniausiai yra privalu užsiregistruoti kreditus teikiančios įmonės tinklapyje. Tam Jums tereikia užpildyti anketą ir iš savo banko sąskaitos į įmonės sąskaitą pervesti 0,01 Lt (mokestis gali skirtis priklausomai nuo įmonės). Pervedimas atliekamas tam, kad kreditus teikianti įmonė galėtų saugiai identifikuoti konkretų klientą ir sužinoti jo sąskaitos numerį. Po to galima iš karto pateikti prašymą greitos paskolos gavimui.

Pateikę prašymą, po kurio laiko Jūs gausite pranešimą apie priimtą sprendimą dėl kredito suteikimo. Teigiamo sprendimo atveju, pinigai bus pervesti į Jūsų sąskaitą kelių minučių laikotarpyje.

 

Gauti kreditą!

 

Tačiau reikėtų nepamiršti, kad nemokamas kreditas išlieka nemokamu tik tuo atveju, jei Jūs nepažeidžiate sutarties sąlygų ir laiku grąžinate paskolą. Taip pat svarbu įsidėmėti, kad pirmas kreditas bet kurioje kreditus teikiančioje įmonėje nemokamai suteikiamas tik vieną kartą, taigi antrą kartą gauti paskolą nemokamai toje pačioje įmonėje tiesiog neįmanoma.

 

Pirma paskola nemokamai suteikiama tokiose įmonėse kaip: SMSCredit, SohoCredit, LitCredit, ViaSMS, ir kitose.

 

Nemokamų paskolų sumos siekia nuo 500 iki 1000 Lt, priklausomai nuo įmonės.

Straipsnis publikuotas Verslo naujienos.
 • Tony Belly

  GARANTIJA patikos paskola PLC

  Ar bandėte gauti paskolas iš bankų be sėkmės? Skubiai reikia pinigų, išeiti iš skolų? Reikia pinigų plėsti arba sukurti savo verslą? Mes suteikti sunkiai pinigines paskolas ir kas kitų rūšių paskolų, su palūkanų norma svyruoja nuo 3% – 5%. Mes suteikti paskolas, šalies mastu, pradedant nuo 1,000.00 iki 100 milijonų JAV dolerių / svarų / eurų. Mes finansuoti 100% ir su 75% -85% nuo turto įsigijimo LTV Atsakyti į šį e-mail: gtloans@live.com

  Mes siūlome šių tipų Hard Pinigai Paskolos:

  Hard Pinigai Paskolos, kredito linijos,

  Komercinės Hard Pinigai Paskolos

  Asmeniniai Hard Pinigai Paskolos

  Verslo Hard Pinigai Paskolos

  Investicijos Hard Pinigai Paskolos

  Plėtros Hard Pinigai Paskolos

  Įsigijimo-Paskolos įranga Lizingas

  Start-up Paskolos Komercinės nuosavybės Paskolos

  Inventorius Paskolos Neužtikrintos Borrowin

  statybos paskolos

  Gautinos paskolos kredito linijų

  Faktoringas sandėlis Finansavimas

  Mašinos Paskolos

  Apyvartinio kapitalo paskolomis Grindys Linijos

  Žemės ūkio Paskolos, tarptautinių paskolų

  Pirkimo užsakymo Finansavimas: praktiškai bet TIPAS verslo paskolos

  E.T.C. ..

  Jei susidomėjote susisiekite su mumis elektroniniu paštu: gtloans@live.com

  Pagarbiai

  Tonis Pilvo