Kreditai internetu – galimybė užsidirbti?!

Nekyla abejonių, greitos paskolos Lietuvoje yra ganėtinai populiarios. Joms būdingos aukštos procentinės išraiškos, nustatančios palūkanas, nedidelės skolinamos sumos ir trumpi paskolos grąžinimo laikotarpiai. Gauti paskolą dabar galima net neišeinant iš namų, kas potencialiam klientui gali tapti dideliu privalumu, kadangi užtenka tiesiog užpildyti prašymą internetu, taip pat tą galima padaryti netgi paėmus savo mobilųjį telefoną į rankas ir išsiuntus trumpąją SMS žinutę, su atitinkamu tekstu. Kredito įforminimas užima labai nedaug laiko, kadangi dauguma kreditus išduodančių įmonių teigia, kad kreditas į Jūsų sąskaitą yra pervedamas per 15 minučių.

 

Įmonių, teikiančių greitųjų kreditų paslaugas Lietuvoje yra ganėtinai daug. Kai kurios veikia tarptautiniu mastu, kitos tik Lietuvoje. Konkurencija tarp įmonių yra labai didelė, kadangi kreditavimo sąlygos yra praktiškai vienodos. Kiekviena įmonė įvairiausiais būdais stengiasi privilioti potencialius klientus. Vienose įmonėse yra vykdomos įvairios akcijos bei loterijos, tuo tarpu kitos įmonės sudaro galimybes tapti lojaliu klientu ir naudotis tam tikrais privalumais (tokiais kaip didesnis kredito limitas, mažesni komisiniai mokesčiai ir panašiai). Dar kitos įmonės tiesiog siūlo gauti pirmą paskolą nemokamai.

 

Gauti kreditą!

 

Kai kurios kreditus išduodančios įmonės žengė dar vienu žingsniu toliau, dėl ko dabar galima ne tik gauti paskolą itin palankiomis sąlygomis, bet ir iš to užsidirbti.

 

Uždarbio sąlygos yra ganėtinai paprastos. Tereikia papasakoti, rekomenduoti savo draugams vieną ar kitą kreditus išduodančią įmonę. Jūs išsiunčiate savo draugams kvietimą užsiregistruoti atitinkamos įmonės tinklapyje, ir jeigu po registracijos jie nuspręs pateikti prašymą kreditui gauti ir jis bus patvirtintas, Jūs gausite tam tikrą pinigų sumą. Dažniausiai įmonės už kiekvieną Jūsų atvestą naują klientą yra pasiruošusios sumokėti 30-50 Lt, taigi kuo daugiau žmonių dėl Jūsų rekomendacijos paims paskolą, tuo daugiau Jūs pats užsidirbsite. Tačiau nepamirškite, kad premiją gausite tik už pirmus penkis draugus.

 

Tokio pobūdžio uždarbį siūlo šios populiarios Lietuvoje įmonės: SMScredit, SMSpiniginė, MomentCredit.

 

Su SMScredit galima užsidirbti 30 litų už rekomenduotą draugą, o tuo tarpu SMSpiniginė ir MomentCredit siūlo net po 50 litų už vieną rekomenduotą draugą.

Straipsnis publikuotas finansų naujienos.
 • Mark Davis

  Susan paskolos bendrovė siūlo greitą paskolą 3% rimtų bendraminčių klientams reikia tvirto loan.Private ir asmenys yra labai sveikintina.

  Užpildykite paskolos formą norėdami pradėti taikyti taikymas:

  Paskolos suma, reikalinga:

  Paskolos trukmė:

  Tikslas Paskolos grąžinimo būdas:

  Visas Vardai:

  Šalis:

  Mėnesio pajamos:

  Lytis:

  Kreiptis dėl papildomos informacijos ….

  Kontaktinis asmuo: Fred jackson

  E-mail: {} jacksonfred488@hotmail.com