Nuo ko priklauso greitos paskolos limitas?

Praktiškai visų įmonių, teikiančių greitos paskolos paslaugas, tinklapiuose galima rasti informacijos apie kredito limitą.

 

Kredito limitas – tai maksimali greitos paskolos suma, kurią kreditus teikianti įmonė kiekvienam klientui nustato individualiai, arba limitai yra iš anksto nustatyti ir galioja visiems vienodai.
Pagrinde, individualus limitas kiekvienam potencialiam klientui yra nustatomas remiantis jo mokumo galimybėmis bei kreditus teikiančios įmonės nuostatais.

 

Maksimalią sumą dažniausiai apsprendžia šie faktoriai:

 

  • Bendrosios tam tikros įmonės sąlygos

 

Pavyzdžiui, kiekviena įmonė nusistato tam tikrą maksimalią kredito sumą, už kurią didesnio kredito gauti neįmanoma. Sužinoti informaciją apie kredito limitą padės kredito skaičiuoklė, kurioje parodomi galimi kredito laikotarpiai ir sumos.

 

  • Vienas iš svarbiausių faktorių yra kliento mokumas

 

Čia svarbiausios yra potencialaus kliento pajamos. Kuo didesnės pajamos, tuo, greičiausiai, ir kredito limito riba bus didesnė.

 

Gauti kreditą!

 

Kredito istorija taipogi atlieka svarbų vaidmenį sprendžiant dėl maksimalios greitos paskolos sumos. Kreditus teikianti įmonė gali netgi atsisakyti suteikti paskolą klientui su bloga kredito istorija.

 

  • Bendradarbiavimas su tam tikra įmone arba lojalumas jai

 

Jeigu Jūs norite gauti paskolą pirmą kartą, tai dažniausiai maksimali suma, kurią Jūs galite pasiskolinti, bus nedidelė. Dažniausiai nuo 100 iki 500 Lt, priklausomai nuo įmonės. Sekančius kartus skolinantis pinigus iš tos pačios įmonės kredito limitas didėja ir Jums automatiškai atsiveria galimybė pasiskolinti daugiau pinigų, nebent pažeistumėte sąlygas, numatytas greitos paskolos sutartyje.

Straipsnis publikuotas finansų naujienos.