Сравни все кредиты

Минимальная сумма
100 €
Максимальная сумма
1000 €
Минимальный срок
3 месяц
Максимальный срок
48 месяцев
Особые условия для 1-ого кредита
GPL
70.55 %
Возраст
18 лет
Время работы
Mo-Fr
8:00 - 22:00
Sa-Su
10:00 - 20:00
Запросить кредит
Больше о кредите
Пример повторного кредита:Сумма кредита: 900 €, Срок: 24 месяцев, очередной месячный платёж: 62 €, плата за составление договора: 18 €, Общая сумма: 1488 €, MPN: 53.83 %, BVKKMN 70.55 %

Kreditai: viskas, ką turite apie juos žinoti

 

Kreditai – labai plati tema, todėl viskas, ką reikia apie juos žinoti, gali būti skirstoma į tam tikrus informacinius elementus. Šį kartą pakviesime jus susipažinti būtent su tokia informacija – susipažinus su visais šiais informaciniais elementais, o tai padarius, bus kur kas lengviau nuspręsti, ką rinktis bei kaip elgtis.


Kokių rūšių yra kreditai?

Bene vienas svarbiausių dalykų, nuo kurio ir reikėtų pradėti šią temą, toks: kokių rūšių kreditai apskritai yra? Dar nespėjus jų išvardinti, būtina pasakyti, kad kreditai yra daugybės rūšių, o toks platus pasirinkimas tik į naudą tam asmeniui, kuris nori pasiskolinti pinigų. Taigi, kreditai gali būti: kreditai internetu kreditai bedarbiams, kreditai nuo 18 metų, kreditai internetu ilgalaikiai, kreditai internetu trumpam laiko tarpui, kreditai internetu visą parą, pigiausi kreditai. Kaip matyti, toks platus kreditų pasirinkimas sudaro tokią įvairovę, kad sau tinkantį pasiūlymų ras kiekvienas asmuo, nepriklausomai nuo to, kokia būtų jo padėtis ar norai (asmuo yra dirbantis ar ne, nori ilgalaikio ar trumpalaikio kredito ir pan.), kitais žodžiais tariant, tai – kreditai visiems. Vis dėlto, norint puikiai išmanyti visas su šia sritimi susijusias subtilybes, nepakanka vien tik žinoti, kokios yra kreditų rūšys - yra kur kas daugiau dalykų, kuriuos taip pat privalote išmanyti. Apie tai sužinosite jau netrukus.


Kas dalija kreditus?

Dar vienas klausimas, į kurį taip pat turite žinoti atsakymą, kuomet kalbama šia tema, yra toks: kas dalija visus šiuos kreditus? Žinoma, prireikus pinigų, kreditą jums suteikti galbūt galėtų ir šeimos nariai, draugai ar kolegos, tačiau – tai ne tas pats, nei skolintis iš įmonių, kurios dalija kreditus. Taip, supratote teisingai – kreditus dalija tam tikro pobūdžio įmones. Maža to, dažniausiai yra taikomos tam tikros sąlygos. Kokios jos, sužinosite jau greitai.


Apie sąlygas

Prieš pradedant kalbėti apie sąlygas, būtina paminėti, kad kone kiekviena įmonė gali siūlyti vis kitokias sąlygas, tad rinktis būtina labai apdairiai, puikiai tinka ir palyginimo metodas, tačiau apie tai pakalbėsime šiek tiek vėliau. O kol kas, kviečiame sužinoti, kokios yra dažniausiai pasitaikančios sąlygos, kurias kreditus dalijančios įmonės kelia asmenims, norintiems pasiskolinti pinigų. Bene dažniausiai pasitaikanti sąlyga yra ta, kad asmuo, kuris nori pasiskolinti pinigų, turi būti vyresnis nei 18 metų (kartais kreditai gali būti suteikiami ir vyresniems nei 20 metų asmenims), kitais žodžiais tariant, viena dažniausiai pasitaikančių sąlygų yra ta, kad dažniausiu variantu tampa kreditai nuo 18 metų. Tačiau svarbus yra ne tik amžius, kurio sulaukę galite prašyti kredito, svarbus yra ir amžius, iki kelerių metų tai galite daryti – įdomu tai, kad netrūksta kreditus dalijančių įmonių, kurios nustato ir kiek kitokį amžiaus nustato kiek kitokį amžiaus cenzą – nurodo, iki kiek metų žmogus gali pasiskolinti pinigų. Vis dėlto, jei esate senjoras ir norite pasiskolinti pinigų, tai dar tikrai nereiškia, jog negalite to daryti – daug įmonių siūlo ypač patrauklius kreditų pasiūlymus vyresnio amžiaus žmonėms. Jau minėjome, kad kreditai gali būti įvairių rūšių, o bene vienas labiausiai paplitusių kriterijų, į kuriuos skirstome kreditus, yra jų trukmė – kreditai gali būti ilgalaikiai bei trumpalaikiai. Galima išskirti svarbiausius kiekvienos kreditų rūšies bruožus – trumpalaikiai kreditai labiausiai tinka tada, kai pinigų prireikia greitai ir kai planuojate pasiskolinti tik nedidelė sumą pinigų, tuo tarpu, ilgalaikiai kreditai tik tuo atveju, kai reikia didesnės pinigų sumos ir manote, kad būsite pasiruošę ją grąžinti tik po - pusmečio ar daugiau. Vis dėlto, praktika rodo, dažniausiai pinigų skolinasi jauni 18 – 35 metų amžiaus žmonės, nemažą dalį sudaro ir 35 – 50 metų amžiaus žmonės, tuo tarpu nesijinio amžiaus žmonės sudaro tik labai nedidelę dalį kreditų vartotojų. Atsižvelgiant į šią informaciją, galima daryti prielaidą, kad 18 - 50 metų amžiaus žmonės turi kur kas daugiau įvairių įsipareigojimų, kuriems reikalingos lėšos, nei pensijinio amžiaus žmonės. Kiek daugiau papildomų sąlygų gali būti taikoma tuo atveju, jei esate nedirbantis asmuo, tačiau taip pat norite pasiskolinti pinigų. Bene dažniausiai pasitaikanti sąlyga yra ta, jog tuo atveju, jei esate nedirbantis asmuo, tačiau norite pasiskolinti pinigų, tokiu atveju turėtumėte rinktis kredito rūšį kreditas nedirbantiems ir rasti asmenį, kuris sutiktų laiduoti už jus.


Apie saugumą

Dar vienas dalykas, kuris negali likti neaptartu tuo atveju, kuomet kalbame apie kreditus, yra saugumas. Jau seniai pastebėta, kad šis aspektas daugeliui žmonių tampa ypač svarbiu tuo atveju, kai kalba pasisuka apie pinigus ar pinigines operacijas, tuo tarpu kreditai internetu, ilgalaikiai, kreditai, kreditai nedirbantiems ar kitų rūšių kreditai – taip pat ne išimtis. Vis dėlto, būtina akcentuoti, kad nėra jokių priežasčių, dėl kurių būtų galima teigti, kad kreditai internetu visą parą, kreditai nedirbantiems, kreditas internetu ir kiti toki pobūdžio pasirinkimai yra nesaugūs pasirinkimai. Taigi, galima daryti išvadą, kad saugus kreditas – tikrų tikriausias realybė. Galimas tik viena scenarijus, kuomet galite sulaukti tam tikrų nesklandumų ar problemų – tai atvejis, kuomet nespėsite grąžinti kredito laiku. Vis dėlto, net ir tokia situacija yra sunkiai tikėtina, nes viskas priklauso tik nuo jūsų pačių, o ir ekspertai pateikia puikių patarimų, kaip užtikrinti, kad kreditas bus grąžintas laiku. Keletą tokių patarimų pateiksime ir mes.


Kredito suteikimo laikas

Kalbant apie kreditus, būtina turėti ir tikslios informacijos apie jų suteikimo laiką. Įdomu tai, kad būtent šis kreditų suteikimo aspektas jau seniai yra apipintas tam tikrų mitų, kurie ik dar labiau atitolina žmonių sprendimus pasiskolinti pinigų. Na, o kaip yra iš tiesų? Pasirodo, jog viskas iš tikrųjų yra labai paprasta, o svarbiausia- situacija labai palanki klientui. Esmė tame, kad daugelis kreditų gali būti suteikta bet kuriuo paros metu. Taigi, tai reiškia, kad nesvarbu, koks paros metas yra – ankstyvas rytas, vėlyva popietė ar netgi vidurnaktis – pinigų galite gauti tuo metu, kai jų jums reikia iš tiesų.


Idealus pasirinkimas skubantiems

Ko gero, puikiai žinote, koks yra viena ryškiausių šiuolaikinio gyvenimo bruožų. Tai – nuolatinis skubėjimas, į kurio pinkles įsitraukia vis daugiau ir daugiau žmonių. Atrodo, kone kasdien turime atlikti vis daugiau užduočių, tačiau laiko paroje tikrai nepadaugėją, tad būtent todėl nejučiomis pradeda ieškoti sprendimų, kurie padėtų sutaupyti bent šiek tiek laiko. Puiki žinia ta, kad vienas tokių sprendimų yra susijęs ir su kreditais – yra viena išeitis, kuri idealiai tiks tiems, kurie nuolat skuba. Pasirodo, įvairių kreditai gali būti suteikiami internetu. Tai reiškia tik viena - reikiamą pinigų sumą galite pasiskolinti net neišeidami iš savo pinigų. Vargu, ar pavyktų rasti greitesnė bei patogesnį variantą nei greitas kreditas.


Kam žmonės skolinasi dažniausiai?

Savaime suprantama, vienos ar kitos rūšies kreditas niekas neprašo paskolinti be tikslo – visada yra priežastis, kam reikia pinigų. Ir nors, pinigų gali prireikti dėl įvairų tikslų, siūlome susipažinti su atvejais, kam žmonės pinigų skolinasi dažniausiai – galbūt būtent jie padės ir jums nuspręsti, ar elgiatės teisingai. Taigi, įvairių kreditų dažniausiai yra prašoma, kai: reikia pinigų remontui, stambiam pirkiniu ar transporto priemonei įsigyti; užpuola netikėta liga ar sveikatos negalavimai; kelionėms; studijoms; nelaimingiems atsitikimams; pritrūksta pinigų būtiniausioms išlaidoms. Tačiau įdomu tai, jog yra ir daugiau veiksnių, kurie padės nustatyti, ar iš tiesų elgiatės teisingai. Netrukus apie juos ir pakalbėsime plačiau.


Kaip suprasti, ar elgiatės teisingai, prašydami vienos ar kitos rūšies kredito?

Labai dažnai yra sakoma, kad visi sprendimai, o ypač tie, kurie vienaip ar kitaip yra susiję su pinigais, turi būti labai gerai apgalvoti. Ne išimtis yra ir tos situacijos, kuomet planuojate prašyti kredito. Kaip suprasti, ar iš tiesų elgiatės tinkamai? Užduokite sau kelis kontrolinius klausimus, kurie padės sužinoti, ar kreditai internetu, kreditai nedirbantiems yra iš tiesų geras sprendimas:


 1. Ar pirkinys, kuriam bus išleisti pinigai, iš tiesų yra reikalingas (galbūt galima sutaupyti jam pinigų ar sugalvoti kitų išeičių);

 2. Ar įsipareigojimai nepakenks šeimos biudžetui ( ar teks ko nors atsisakyti, kad galėčiau grąžinti skolą; jei taip, tai ko?);

 3. Ką apie sumanymą pasiskolinti pinigų mano kiti šeimos nariai?

Na, o išvardinus šiuos klausimus, telieka tik pasakyti, kad labai svarbu į juos atsakyti nuoširdžiai- jei atsakymai nebus nuoširdūs, iškyla kitas klausimas – kažin, kiek naudos bus iš šių atsakymų...

Kaip laiku grąžinti kreditus?

Kad ir kokios rūšies kredito pageidaujate, viena sąlyga išliks visada-pinigus teks grąžinti. O tai padaryti bus tikrai lengviau, jei dėmesį atkreipsite į šiuos patarimus:


 1. Atidžiai susipažinkite bei įvertinkite kredito grąžinimo sąlygas;

 2. Sudarykite individualų kredito grąžinimo planą;

 3. Išklausykite šeimos narių nuomonės;

 4. Apgalvokite, kokie pirkiniai ar paslaugos nėra patys svarbiausi ir jų galėtumėte atsisakyti tam laiko tarpui, kol grąžinsite kreditą;

 5. Jei manote, kad gali kilti sunkumų grąžinant kreditą, visada, jei tik yra galimybė, rinkitės tokį kreditą, kurio grąžinimo laikas, yra ilgesnis (šiuo aspektu situacija yra ypač palanki, kiekvienam, kuris nori pasiskolinti pinigų – dauguma kreditų įmonių siūlo ypač ilgus kreditų grąžinimo laikotarpius).


Kokias klaidas daro žmonės, kurie skolinasi kreditus?

Tikėtina, kad kreditą grąžinti bus gerokai paprasčiau ir tuo atveju, dėmesį atkreipsite į tai, kokias klaidas dažniausiai daro tie žmonės, kurie nori gauti kreditą – galbūt susipažinę su jomis, išvengsite klaidų, priimdami savo sprendimus. Na, o klaidų sąrašas iš tiesų yra netrumpas, tad jei jų išvengsite, jūsų šansai greitai bei lengvai grąžinti pasiskolintus pinigus, smarkiai padidės. Taigi, kokios yra dažniausiai daromos klaidos, kurių neišvengia tie, kurie ima kreditus?


 1. Pasirenkama ta kreditų įmonė, kuri siūlo ne pačias patraukliausias sąlygas vartotojo atžvilgiu;

 2. Per mažai skiriama dėmesio susipažinimui su sąlygomis bei grąžinimo terminais;

 3. Skolinamasi tam, kad būtų įsigyta tokių rikinių, kurie iš tiesų nėra reikalingi;

 4. Skolinamasi tam, kad būtų padengti kiti finansiniai įsipareigojimai;

 5. Iš anksto neapgalvojama, iš kokių resursų bus grąžinama skola arba ko bus galima atsisakyti;

 6. Prašoma ne tos rūšies kredito.


Kaip išsirinkti kreditus teikiančią įmonę?

Jau minėjome, kad kreditai – labai plati tema, tad vos tik pradėjus kalbėti apie juos, būtina aptarti daug informacinių elementų. Vienas iš jų yra toks – kaip išsirinkti kreditus teikiančią įmonę? Belieka tik pastebėti, kad jų yra labai daug, todėl vienas svarbiausių dalykų – neskubėti ir atkreipti dėmesį į tuos pastebėjimus, kuriuos pateiksime netrukus. Ko gero, vienas svarbiausių veiksnių, kuris padės nuspręsti, į kurią įmonė vertėtų kreiptis, yra jums reikalingo kredito rūšis. Jau ne kartą minėjome, kad kreditai gali būti įvairių rūšių – kreditai nedirbantiems, ilgalaikiai ar trumpalaikiai kreditai, kreditai internetu, tačiau tikrai ne visos juos dalijančios įmonės gali suteikti bet kurios rūšies kreditus. Taigi, kredito rūšis yra vienas iš tų dalykų, į kurį, dėmesį vertėtų atkreipti pirmiausia – rinkitės tik tokią įmonę, kuri jums gali pasiūlyti tokį kreditą, kokio jums reikia iš tiesų. Tačiau ne tik kredito rūšis turėtų suvadinti svarbų vaidmenį, renkantis kreditus dalijančią įmonę. Ne paslaptis, kad kiekvienas kreditas yra neatsiejamas ir nuo suteikiamo bei grąžinimo sąlygų. Ir nors visos kreditus teikiančios įmonės siūlo panašias kreditų suteikimo bei grąžinimo sąlygas, pažiūrėjus atidžiau, galima pamatyti ir nemažai skirtumų. Būtent šie skirtumai ir gali tapti tuo rodikliu, kuris padės nuspręsti, į kurą įmonę verta kreiptis - rinkitės tą įmonę, kuri gali pasiūlyti palankiausias kredito suteikimo bei grąžinimo sąlygas.


Mokama ar nemokama?

Dar vienas klausimas, kuris taip pat reikalauja atsakymo, yra toks: mokamas ar nemokamas yra orimas kreditas? Siekiant atsakyti į šį klausimą, reikia akcentuoti, jo, ko gero, kiekviena įmonė šiuo atveju priima vis skirtingus sprendimus, kitais žodžiais tariant, reikia pabrėžti, kad yra įmonių, kurios už pirmą kreditą pareikalaus sumokėti papildomai, tačiau netrūksta ir tokių, kurios garantuos pasirinkimą pirmas kreditas nemokamai. Atsižvelgiant į tokią situaciją, belieka tik pridurti, kad kiekvieną kartą, kai norite pasiskolinti pinigų, turite atidžiai stebėti, kokia yra pasiūla: ar yra galimybė rinktis primą kreditą nemokamai.


Ką daryti tuo atveju, jei reikia ypač didelės, kelių dešimčių tūkstančių eurų sumos?

Tačiau ne paslaptis ir tai, kad žmonių poreikiai gali būti ypač įvairūs, todėl neretai pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet iškyla poreikis pasiskolinti ypač didelę – kelių dešimčių tūkstančių pinigų sumą. Ką daryti tokiu atveju? Bene vienas svarbiausių dalykų, kurį verta žinoti susiklosčius būtent tokiai situacijai, yra tas, kad jai esant jau nebepagelbės įprasti kelių šimtų ar tūkstančių eurų vertės kreditai, kuruos galite gauti internetu –tokiu atveju teks keliauti į banką, pasirašyti sutartį ir imti paskolą, kurios grąžinimas užtruks kelerius metus ar dar ilgesnį laiko tarpą. Belieka tik pasakyti, kad tai – dar rimtesnis sprendimas jūsų gyvenimas nei paprasto kredito ėmimas, todėl dar atidžiau turite viską apgalvoti ir dar atsakingiau rinktis. Tiesa, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad tokios paskolos, kurias sudaro net kelios dešimtys tūkstančių eurų, neretai turi ir konkrečias paskirtis – paskola būstui, paskola automobiliui ar paskola verslo pradžiai ar jo plėtojimui.

Na, o baigiant pastebėjimus šia tema, belieka tik pridurti, kad svarbiausi bet kurios rūšies kredito ėmimo tikslai yra pagerinti žmogaus finansinę padėtį arba išspręsti tam tikras finansines problemas. Kad ir kokie būtų jūsų vienos ar kitos kredito rūšies ėmimo tikslai, tikime, kad susipažinę su šia vertinga informacija priimsite tik pačius geriausius sprendimus. Įgyvendinkite savo ar savo šeimos narių svajones, pagerinkite materialinę padėtį, išspręskite tam tikras finansines problemas – visa tai jums padės padaryti įvairių rūšių kreditai. Tai – galimybė gyventi kitaip: gražiau, kokybiškiau, produktyviau, sveikiau.


Metinė procentų norma (APR)

Kai kurie greiti kreditai yra neatsiejami ir nuo metinės procentų normos. Ji yra lygi metinei skolinimosi kainai (%). Svarbūs APR veiksniai – palūkanų norma bei kiti būtini mokesčiai. Kad jums būtų lengviau palyginti vieną paskolą su kitomis panašiomis paskolomis, skolintojai privalo jums nurodyti savo APR prieš jums pasirašant sutartį. Pavyzdžiui:

Skolintojas A siūlo 100 EUR 30 dienų, o APR 108,3 %

Skolintojas B siūlo 100 EUR 30 dienų, o APR 115,1 %

Kaip atsispindi pirmiau nurodytame variante, geriau skolintis iš skolintojo A, nes gaunate tokią pačią sumą pinigų tokiam pačiam laikotarpiui, bet kas mėnesį mokate mažesnes palūkanas.

Atminkite, kad etapiniai skolintojai dažniausiai nustato labai aukštas palūkanų normas, todėl prieš skolindamiesi gerai pagalvokite, ar sugebėsite grąžinti paskolą.

Greitieji kreditai yra neatsiejami ir nuo skolinimosi įkainiai ir mokesčiai:

 1. Ankstyvos paskolos grąžinimo mokestis: nusprendus anksčiau grąžinti paskolą, daugeliu atvejų papildomų mokesčių nėra, tačiau kai kurie skolintojai jų gali pareikalauti.
 2. Registracijos mokestis: standartiškai iš savo asmeninės banko sąskaitos į skolintojo banko sąskaitą turite pervesti 0,01 EUR.
 3. Pavėluotos įmokos mokestis: jei praleidžiate įmoką, standartiškai turite sumokėti pavėluotos įmokos mokestį arba jums gali būti priskaičiuotos papildomos palūkanos, taigi, kad išvengtumėte papildomų mokesčių, niekada nepraleiskite įmokų, be to, turėkite omenyje, kad tai gali įtakoti jūsų kredito normą ir ateityje apsunkinti galimybę pasiskolinti.
 4. Teisiniai mokesčiai: jei negrąžinsite paskolos, jūsų skolintojas gali kreiptis į teismą, kad atgautų savo pinigus, o jūsų bus pareikalauta padengti šias išlaidas.

Pirmas pasitaikęs greitas kreditas neturėtų tapti tuo, kuris atsidurs jūsų kišenėje - pirmiausia palyginkite įvairius skolintojus ir įsitikinkite, kad gausite geriausią pasiūlymą!